Badanie intuicyjności sklepu internetowego w j. angielskim

Respondent wciela się w role nowego użytkowania polskiego sklepu internetowego. Celem badania jest przetestowania kilkunastu funkcjonalności sklepu na wersji angielskiej. Zakres badania obejmuje sprawdzenie poprawności gramatycznej w opisach oraz podczas przechodzenia procesu zamawiania produktów.

Zakres obowiązków:

  • Poprowadzenie rozmowy wg wytycznych w godzinach pracy obsług klienta.
  • Zapisanie rozmowy.
  • Wypełnienie ankiety.

Kwalifikacje i umiejętności:

  • Pełnoletność
  • Nie korzystanie z usług platformy marketplace (szczegóły podczas rozmowy rekrutacyjnej)
  • Dokładność i terminowość w realizacji zleceń
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Umowę o dzieło.
  • Elastyczny czas pracy (w granicach pracy platformy)
  • Zdobycie doświadczenia w realizacji badań marketingowych
  • Podjęcie stałej współpracy – min 10 zleceń w miesiącu.
  • Rabat na zakupy w audytowanym sklepie.
Wynagrodzenie: 250 zł

Wypełnij formularz i aplikuj!

    Nie możesz kopiować zawartości strony.

    Stanowią one własność intelektualną firmy QualitySite.