Audyt na platformie internetowej do nauki j. angielskiego z native speakerem

Audyt przeprowadzany jest w jednym najprężniej rozwijających się start up’ów w Polsce w branży edukacyjnej/IT. Obejmuje on pełen zakres wszystkich procesów zachodzących na platformie. Użytkownik będzie musiał przetestować procesy rejestracji, wyboru danego planu abonamentowego oraz odbyć lekcje 2 lekcje z native speakerem. Do badania kwalifikujmy osoby o różnym stopniu znajomości języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z obsługa klienta na chacie.
  • Przejście przez proces rejestracji.
  • Umówienie się na 1 oraz 2 lekcje z native speakerem.
  • Odbycie 2’óch lekcji z native speakerem.

Kwalifikacje i umiejętności:

  • Pełnoletność
  • Chęć nauki języka angielskiego
  • Poziom znajomości języka nie ma znaczenia
  • Dokładność i terminowość w realizacji zleceń
  • Doświadczenie w realizacji badań metodą TK

Oferujemy:

  • Umowę o dzieło.
  • Elastyczny czas pracy (w granicach pracy native speakerów)
  • 2 darmowe lekcje z native speakerem w j. angielskim.
  • Zdobycie doświadczenia w realizacji badań marketingowych
  • Podjęcie stałej współpracy.
  • Rabat na kolejne lekcje z native speakerem.
Wynagrodzenie: 300 zł

Wypełnij formularz i aplikuj!

    Nie możesz kopiować zawartości strony.

    Stanowią one własność intelektualną firmy QualitySite.