Skip to main content

Certyfikat

Mamy zaszczyt poinformować naszych respondentów oraz klientów, że nasza firma została nagrodzona prestiżową statuetką Solidnej Firmy. Statuetki wraz z certyfikatem Solidnej Firmy przyznawane są firmom, które w swoich działaniach kierują się takimi wartościami jak rzetelność, odpowiedzialność społeczna oraz ich uczciwość została zweryfikowana przez  kapitułę programu. Nasza firma dzięki przejściu dokładnego audytu trafiła na białą listę polskich przedsiębiorców. Kapituła Programu podczas wykonywania audytu w firmie brała pod uwagę takie czynniki jak:

  • Stabilność sytuacji finansowej firmy,
  • Brak zaległości w wypłacie wynagrodzeń,
  • Brak zaległości w Urzędzie Skarbowym i Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych,
  • Terminowych rozpatrzeń reklamacyjnych,
  • Realizacji założeń CSR czyli Społecznej Odpowiedzialności Biznesu,
  • Wysokich standardów załogi i zarządu firmy,

Rozdanie statuetek

11 marca w warszawskim Hotelu ARCHE odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatów Solidna Firma 2023 oraz nagród specjalnych, wielokrotnym laureatom Programu. Wśród laureatów znalazło się 56 firm z całej Polski w tym My!

Spotkanie poprowadził znany dziennikarz telewizyjny Jarosław Gugała. Kapituła Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna – jak co roku – przyznała również wyjątkowe wyróżnienie – statuetkę – Piramidę Solidności. Jest to nagroda przyznawana za wybitne osiągnięcia na polu różnych dziedzin życia. W tym roku trafiła ona do rąk: Grażyny Barszczewskiej – aktorki teatralnej i telewizyjnej – za niezapomniane kreacje aktorskie i wybitny wkład w polską kulturę. Gratulujemy! 🙂

Nie możesz kopiować zawartości strony.

Stanowią one własność intelektualną firmy QualitySite.